Сьогодні, 2 лютого, Львівська міська рада затвердила новий договір з перевізниками міста, який передбачає штрафні санкції та оновлення парку автобусів. Про це розповів в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика, повідомляє .
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті