Закарпаттю виділять 10 мільйонів на реконструкцію та будівництво дамб

В Закарпатській області проведуть роботи із реконструкції та будівництва дамб. Про це голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

За словами Москаля, він провів ряд зустрічей із співробітниками Мінекономрозвитку, Службою автомобільних доріг та Держагенством водних ресурсів. За підсумками вирішили виділити регіону 10 млн гривень на протипаводковий захист.
 
Планують укріпити дамби у місцях, які найбільше постраждали від грудневого паводку. Насамперед йдеться про село Вільхівка Іршавського району.
 
Читайте також:
 
 – Це село найбільше постраждало від минулорічного грудневого паводка. Роботи, які будуть проведені на Боржаві, зміцнять захист Вільхівки від подальших паводків, які тут виникають іноді по два рази щороку, – розповів Москаль.
 
Нагадаємо, внаслідок різкого потепління та дощів і снігу у грудні 2017 року на території Закарпатської області у річках піднявся рівень води, через що було підтоплені 1357 га сільгоспугідь, 278 дворогосподарства, 22 підвали та чотири автомобільні дороги.

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська