Нещодавно луцький фотограф Віктор Чухрай у Facebook, що зник місцевий символ – песик Бім, який мешкає на вулиці Лесі Українки. Тепер чоловік , що собаку знайшли побитим. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР.
Зустріли Біма. Його не погризли собаки. Його вдарили люди. По голові, чимось важким. Він просто інший. Навіть мене боявся, – каже фотограф.
Читайте також:
Бім – мешканець вулиці Лесі Українки. Місцеві його давно знають і люблять, годують, навіть вважають своєрідним символом цієї вулиці, наче Хатіко. Звідки та коли він тут з`явився, вже ніхто й не пригадує. Та коли тварина кудись зникає, то завжди повертається. Однак цього разу з бідолахи хтось познущався. Собаці промили рану і обробили антисептиком. Зараз йому допомагають небайдужі люди.
Як повідомляє , ще раніше пса Біма знайшли наляканим і з кліпсою у вусі. У луцькому КП Ласка пояснили, що тварину забирали на стерилізацію, бо деякі люди скаржились, що вона кидається на людей.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті