Фото ілюстративне
53-річний мешканець одного з сіл Рожнятівського району повідомив поліцію, що вночі невідомі проникли до його магазину і обікрали на 3000 гривень. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу ГУНП Івано-Франківської області.
Правоохоронці з’ясували, що магазин обікрали четверо місцевих підлітків: 15-річний та троє 14-річних. Вони відтиснули металопластикові вхідні двері і проникли всередину, звідти вкрали алкоголь, тютюнові вироби і солодощі.
Читайте також:
У скоєному школярі зізналися. Частину викраденого вже встигли спожити, а решту повернули власнику.
За фактом крадіжки з проникненням (ч.3 ст.185 ККУ) відкрито кримінальне провадження. Правоохоронці з’ясовують подробиці.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті