Захотілося «свята»: прикарпатські школярі вкрали в сільському магазині алкоголь, цигарки і солодощі

Фото ілюстративне

53-річний мешканець одного з сіл Рожнятівського району повідомив поліцію, що вночі невідомі проникли до його магазину і обікрали на 3000 гривень. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу ГУНП Івано-Франківської області.

Правоохоронці з’ясували, що магазин обікрали четверо місцевих підлітків: 15-річний та троє 14-річних. Вони відтиснули металопластикові вхідні двері і проникли всередину, звідти вкрали алкоголь, тютюнові вироби і солодощі.

Читайте також:

У скоєному школярі зізналися. Частину викраденого вже встигли спожити, а решту повернули власнику.

За фактом крадіжки з проникненням (ч.3 ст.185 ККУ) відкрито кримінальне провадження. Правоохоронці з’ясовують подробиці.

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська