У Львові відкрили перший в Україні центр «всиновлення» тварин

Сьогодні, 6 червня, на вулиці Промисловій, 56,  у Львові, відкрили перший в Україні Центр адопції (всиновлення) безпритульних тварин. Проект реалізували ЛКП Лев, його партнери, а також зоозахисники і волонтери. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Представники ЛКП Лев запевняють, що в Центрі адопції можна буде подивитися базу тварин, які чекають на своїх господарів, а пізніше познайомитися ближче з обраним собакою чи котом і навіть піти на прогулянку. Після цього відвідувачі зможуть швидко оформити необхідні документи, отримати поради спеціалістів щодо адаптації тварини в новому помешканні, а також навчання, харчування та догляду.

Читайте також:

Тварин відловлюють на вулиці, фотографують спеціальним мобільним додатком і додають в систему адопції. Тут показаний весь шлях тварини по підприємству, зокрема вакцинація і стерилізація. Всі тварини здорові і доглянуті, мають ветеринарні паспорти. З ними працює кінолог, щоб допомогти адаптуватися до життя в сім’ї.

Варто зазначити, що такий Центр адопції не лише перший в Україні, але й вражає європейців своїм рівнем підготовки. Гості з Європи кажуть, що він не лише відповідає їхнім вимогам, але й перевершує їх.

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська