Бо не могла вкласти спати: волинянка викинула 10-місячного сина в колодязь

Фото ілюстративне

У ніч на 5 червня 22-річна мешканка села Підгородне Любомльського району вбила свого 10-місячного сина і викинула тіло в колодязь. Наступного дня сказала чоловікові, що дитину забрали працівники соціальних служб. Про це повідомляє ГУНП Волинської області.

29-річний чоловік вирішив перевірити слова жінки і звернувся до поліції. Прибувши на місце, правоохоронці з’ясували, що все було далеко не так. Насправді минулої ночі жінка не змогла заспокоїти сина, який плакав, і кинула його на підлогу. В результаті хлопчик травмувався і помер. Після цього матір вирішила позбутися тіла і викинула його в колодязь на подвір’ї знайомої.

Читайте також:

На місце викликали рятувальників, які викачали воду з колодязя і дістали тіло. Експерти встановили, що хлопчик загинув в результаті набряку головного мозку та крововиливу.

За фактом умисного вбивства (ч.2 ст.115 ККУ) відкрито кримінальне провадження. Наразі правоохоронці з’ясовують подробиці справи.

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська