Рівненську школярку Президент нагородив стипендією

Восьмикласниця Рафалівської школи Софія Бабік стала кращою у VI Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. За це їй призначено Президентську стипендію у розмірі 800 гривень. Ці гроші Софія отримуватиме щомісяця впродовж року, повідомили у Рівненській обладміністрації.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано відповідно до Указу Президента ще у 2010 році з метою підвищення рівня знань з української мови і літератури. Відповідно до Указу, починаючи з 2011 року, переможцям конкурсу призначається 39 щорічних стипендій Президента України.

Читайте також:

До речі, Софія не лише першокласний знавець української мови та літератури, учасниця і переможниця багатьох мовних олімпіад, а ще й в майбутньому мріє стати журналістом. Тому з дитинства займалася у гуртку Журналістика Рафалівського центру дитячої та юнацької творчості, а потім закінчила Школу універсального журналіста на базі Острозької академії.

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська