У місті Коломия Івано-Франківської області вчора, 10 листопада, місцеві мешканці бачили танки. Відео військової техніки, яка їде просто вулицями міста, в спільноті Типова Коломия на Facebook.
Коломия, Привокзальна площа сьогодні, – написала автор посту Viva Victoria Ivaniuk.
Читайте також:
Інших користувачів у коментарях обурює, що танки самі їдуть по дорозі, а не перевозять їх за допомогою спецтехніки. Вони впевнені, що така важка техніка зруйнує асфальт, за ремонт якого платять податки мешканці міста.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті