Фото ілюстративне
Днями у Луцьку на вулиці Чернишевського жінка, повертаючись додому, побачила за 100 метрів від свого будинку дикого кабана. А сьогодні про його появу повідомили знову, але вже інші очевидці, інформує PRESS-ЦЕНТР із посиланням на .
У мене тільки що був реальний Хелловін: повертаючись автомобілем додому з роботи за 100 метрів від хати зустріла дикого кабана, – в Facebook Алла Жупанюк, яка зустріла дику тварину вперше.
Читайте також:
Через кілька днів дикий кабан у Луцьку з’явився вдруге – цього разу вночі, у парку ім. Лесі Українки. Випадкові перехожі повідомили про це патрульних. Однак правоохоронці дикої тварини в парку не знайшли, хоча, кажуть, що прочесали всю територію.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті