Радянський монумент відремонтували по-радянськи: мармурові плити замінили пінопластом і прикріпили скотчем
Напередодні Дня перемоги львівські комунальники вирішили відреставрувати Монумент Слави на вулиці Стрийській, який днями місцеві патріоти ще й розмалювали у синьо-жовтий колір.
На стелі бракувало кілька плит із чорного мармуру. Камінь, як відомо недешевий, тому комунальники знайшли дешевший спосіб: там, де не було плит, скотчем приклеїли пофарбований у чорний колір пінопласт.
Монумент Слави. Мармурові плити замінили на пінопласт, пофарбований у чорний колір. Все кріпилось скотчем, – написали активісти у спільноті Варта 1.
Читайте також:
Користувачі соцмереж, натомість, пишуть, не виключено, що на цей євроремонт із міського бюджету спишуть кілька сотень тисяч.
Теймураз БЗІКАДЗЕ.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті