У Хмельницькому знайшли труп чоловіка з ножовим пораненням в районі серця

26 лютого, близько 20.20 години на лінію 102 надійшло повідомлення від місцевого жителя про те, що по вулиці Прибузькій в салоні автомобіля Опель Вектра на водійському сидінні він виявив тіло чоловіка з ножовим пораненням в районі грудної клітини.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Читайте також:

На місце події одразу виїхало керівництво Головного управління Нацполіції та Хмельницького відділу поліції, слідчо-оперативна група, експерти-криміналісти та інші спеціалісти.

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження. У рамках розслідування призначили цілий ряд експертиз. Також опитують рідних, друзів, колег загиблого. Похвилинно вивчають його маршрут за камерами спостереження.

Читайте також:

Наразі розглядаєтья кілька версій події, серед яких як вбивство, так і самогубство.

За інформацією видання , загиблий – власник одного з підприємств мітса, яке займаєтсья наданням послуг з розроблення проектно-будівельної документації.

 

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська