ДТП трапиася вчора, 7 липня, близько 19:40 години. В одному з сіл Кам`янки-Бузького району загинув чоловік під колесами автомобіля.
Як повідомляють поліцейські, 23-річний місцевий житель, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, сів за кермо автомобіля ВАЗ 2101, їдучи по подвір`ю свого будинку наїхав на свого двоюрідного брата. Травмовний 22-річний хтопець помер на місці.
Читайте також:
За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Читайте також:
Статтею передбачене покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Фото з відкритих джерел
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті