Рівненські активісти обурені якістю ремонту доріг і вимагали від депутатів області звільнити керівництво автодору
Активісти Авто Євро Сила-Рівне сьогодні з плакатами та прапорами прийшли пікетувати сесію Рівненської обласної ради. Вони вимагають звільнення керівництва Служби автомобільних доріг Рівненщини та Рівнеоблавтодору. Зокрема, на плакатах пікетувальників напис: Українці, в нас одна дорога – взяти Укравтодор за роги.
– Дороги ремонтують неякісно, особливо там, де немає уваги громадськості. Є інструкція, затверджена Кабінетом Міністрів, як має бути проведений ямковий ремонт, натомість дорожники цієї норми не дотримуються, а роблять видимість ремонту, – відзначив координатор акції Руслан Левчик.
Читайте також:
Також він додав, що активісти були вражені, проінспектувавши хід ремонту траси поблизу Нової Любомирки Рівненського району – там дорожники клали асфальт просто на бітум. Кажуть, є питання щодо якості ремонту доріг і біля Дубровиці.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті