«Не шоколадну брехню, а гідну платню!» Медики та освітяни Івано-Франківська вийшли на страйк

Сьогодні, 27 березня, під обладміністрацією в Івано-Франківську зібралося кілька сотень медиків та освітян, яким затримують зарплату. Вони заполонили площу, тримаючи плакати із вимогами про гідну оплату праці, професійну реформу, гідне життя, а не знищення народу, інформує .

Медицині – професійну реформу, а не знищення, Хочу жити гідно!, Не шоколадну брехню, а гідну платню, Реформи освіти – міраж – написано на плакатах протестувальників. Вони вважають, що це єдина можливість вплинути на ситуацію та достукатись до уряду. Акція відбувається таким чином, аби не зашкодити освітньому та лікувальному процесу в місті.

Представники профспілки освіти і медицини кажуть, що незадоволені ставленням держави до себе та відсутністю реформ. Тож страйкують за гідну зарплату та належні умови праці. Мовляв, до прикладу, медицина в Україні зараз тримається на ентузіазмі медиків та коштах пацієнтів. Не краща ситуація і в освітній сфері.

Читайте також:

– Це недофінансування охорони здоров`я на 2018 рік, така ситуація була і минулого року, тому на кінець року в нас була велика невиплата. Тільки за рахунок додаткової медичної субвенції ми змогли погасити заборгованість. Ми сьогодні хочемо привернути увагу уряду до охорони здоров`я. Будемо напряму до нього, – наголосила Наталя Берчак, голова Івано-Франківської обласної організації працівників охорони здроров‘я.

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська