Смертельна ДТП на Львівщині: автомобіль злетів з моста

Автомобіль Фіат на трасі Київ-Чоп впав із моста. У результаті ДТП загинув водій автомобіля. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Львівській області.

Інцидент стався поблизу села Тухолька Сколівського району. Водій Фіата не впорався із керуванням та з’їхав з мосту у кювет.
 
Як стало відомо, за кермом автомобіля був 22-річний мешканець Сколівського району. Від отриманих травм він загинув на місці. Його 26-річну пасажирку госпіталізували.
 
Читайте також:
 
Наразі правоохоронці встановлюють обставини, за яких сталася ДТП.
 
За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Порушнику загрожує позбавлення волі від трьох до восьми років.
 
 

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська