«Бо зневажають все чисте і світле»: тернопільський священик виступив проти «Кварталу 95»

Священик тернопільського кафедрального собору святих Костянтина і Єлени Олег Гах закликав не переглядати програми за участю відомих акторів-коміків. Про це він написав у соцмережі.

На думку священика, продукт Кварталу 95 не є сатирою та гумором. Натомість їх програма зневажає все світле і чисте, здобуте українським народом. Насамперед Гух звернув увагу, що коміки у Новорічну ніч розпочали свою програму на фоні державних символів, які для нього мають особливе значення.
 
Читайте також:
 
Також Гах вважає, що своїми вставками українською артисти проявляють зневагу до державної мови. Таким чином роблячи її сприйняття другорядним.
 
Закликаю не дивитися Квартал 95! Те, що вони показують в Новорічний вечір, не сатира і не гумор – це зневага до всього світлого, чистого і українського, здобутого надто високою ціною…, – заявив Гах.
 
Дехто із користувачів соцмережі підтримали священика, проте є і такі, хто  підтримує кварталівців:
 
Не підтримую. Показують абсолютно 100% чисту пародію, Бажано взагалі телевізора не дивитись, Якби не квартал, в країні не булоб  проблем, А панотець  чого в піст розважальні програми дивиться?, – пищуть у коментарях.

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська