Не встигли мешканці Івано-Франківської області оговтатися від негоди, котра вирувала тут минулої неділі, як синоптики попереджають про наступну стихію. Так, завтра, 21 вересня, очікуються сильні зливи. Крім того, швидкість вітру може сягати 15-20 метрів на секунду.
За шкалою Бофорта такий вітер вважається дуже сильним – може поламати дерева, пошкодити покрівлі, а людині пересуватися вулицею за таких умов дуже важко.
Департамент цивільного захисту Івано-Франківської ОДА також попереджає, що можливе утворення стокових вод та посилення селів, тобто підняття рівня води у річках. Прогнозують, що рівень води може піднятися до 1 – 1,5 метри.
Читайте також:
Рятувальники радять прикарпатцям у таку погоду не вирушати в гори та підготуватися до можливих аварійних відключень електроенергії.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті