Міські чиновники розглядають варіант, аби на Сихів – найбільший спальний мікрорайон Львова курсував ще один трамвайний маршрут – 8-А. Така ініціатива виникла у зв’язку із надмірною завантаженістю діючих трамвайних маршрутів, що курсують на Сихів – №№8 та 2, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на .
– Є така проблема, що в годину пік дуже багато пасажирів сідають в трамваї на зупинках по вулиці Вернадського та Драгана, і до кінотеатру ім.Довженка вагони вже переповнені пасажирами, – говорить речник Львівелектротрансу Іван Бондар. – До нас вже неодноразово зверталися мешканці Сихова з проханням розглянути можливість розвертати частину вагонів в години пік біля кінотеатру, аби ті пасажири, які сідають в трамвай на зупинці Кінотеатр ім. Довженка, могли зручніше доїжджати на роботу.
Читайте також:
Однак як саме усе виглядатиме на ділі, наразі невідомо. Можливо, трамваї будуть курсувати за маршрутом 8-А не тільки в години пік, а постійно. Все має вирішитися найближчим часом.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті