У центрі Львова поліцейське авто збило дівчину на пішохідному переході?

Аварія сталася близько опівночі на площі Старий Ринок, що у самому центрі міста. Очевидці у Варта 1 пишуть, що правоохоронці збили дівчину, коли та переходила дорогу на пішохідному переході.

Щоправда, інформації ані про вік, ані про стан дівчини немає.

Читайте також:

У коментарях одні львів’яни пишуть, що поліцейська автівка їхала із ввімкненими мигалками, інші – що їх ввімкнули лише коли сталася ДТП.

З’ясувати усі обставини повинні правоохоронці.
 

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська