Сьогодні, 5 травня, мало відбутися позачергове засідання, на якому народні обранці планували розглянути одне питання – про виділення земельної ділянки приватному підприємству, на яке мер наклав вето.
Однак, засідання не відбулося через відсутність кворуму – прийшли лише 15 депутатів.
Читайте також:
Очевидно, народні обранці ще їдять паски та ковбаску, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на
Читайте також:
Коментарі закриті