Тернопільські депутати ще святкують: через відсутність кворуму не відбулася сесія міськради

Сьогодні, 5 травня, мало відбутися позачергове засідання, на якому народні обранці планували розглянути одне питання – про виділення земельної ділянки приватному підприємству, на яке мер наклав вето.

Однак, засідання не відбулося через відсутність кворуму – прийшли лише 15 депутатів.

Читайте також:

Очевидно, народні обранці ще їдять паски та ковбаску, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на
 

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська