Першого разу Чернівецька міська рада підписала договір майже на 4 мільйони.
За результатами тендеру кілька днів тому Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецького міськвиконкому уклав угоду з ТОВ Експріелтсервіс на реконструкцію кінотеатру ім. І.Миколайчука. Будівлю впродовж 10 місяців мають переобладнати під кіномистецький центр. Вартість угоди склала майже 25 мільйонів гривень.
Читайте також:
Попри те, що на тендер було подано десять заявок, за поясненнями фахівців, фірма-переможець запропонувала більшу відстрочку платежу і швидкість будівництва.
Нагадаємо, що вперше договір на реконструкцію кінотеатру Чернівецька міськрада замовляла ще у 2011 році у ТОВ Буковинський ремонтник, яке перемогло у тендері. Однак, з того часу навіть зовні будівлі нічого не змінилося.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті