Непунктуальний Саакашвілі: у Чернівцях майже дві години чекають на приїзд «губернатора» Одещини

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 22 лютого, до Чернівців мав приїхати голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі. Мета візиту – участь в антикорупційному форумі – Рух за очищення. Прес-конференцію він мав дати ще о 12 годині, однак його досі немає. Про це повідомляє кореспондент PRESS-ЦЕНТР із посиланням на .

Анонсований захід почали проводити його представники і повідомили, що пан Саакашвілі приєднається до нього пізніше, оскільки перебуває в дорозі.

Читайте також:

Відомо, що об 11:30 Михайло Саакашвілі прилетів до Івано-Франківська рейсовим літаком компанії Дніпроавіа. Зважаючи на те, що його зустріч з івано-франківцями запланована на завтра, а в Чернівцях аеропорт не приймає рейсові літаки, не важко припустити, що він звідти добирається на авто.

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська