Відтепер Рівненщиною керуватиме новий голова – Олексій Муляренко. В обладміністрації відбулося його офіційне представлення
– Я досить давно був на Рівненщині, – розпочав заступник голови АП Олексій Дніпров. – У багатьох людей Рівненщина асоціюється з бурштиновою мафією, але мають бути інші пріоритети, наприклад, історико-культурний центр. За час керування Рівненщиною Віталія Чугуннікова область зайняла дев’яте місце в соціально-економічному рейтингу регіонів та стала третьою в Україні по заміщенню у використанні природного газу. Тому я вдячний йому за роботу. Пріоритетні завдання для нового гуьбернатора – це вирішення міжконфесійних проблем та проблем незаконного видобутку бурштину. А ще потрібно посилити роботу по залученню громадян на контрактну службуу, бо на сьогодні станом по другому кварталу виконано лише 10% від запланованого. А такж – соціальний захист учасників АТО та реформа освіти.
Врешті, зачитав Укази Президента України від 28 квітня 2016 року про звільнення Віталія Чугуннікова із посади голови ОДА у зв’язку з переходом на інше місце роботи і призначення Олексія Муляренка та передав посвідчення новому голові ОДА.
Читайте також:
Новий губернатор Олексій Муляренко, своєю чергою, зауважив, що область прийняв у гарному стані.
– Є багато започаткованих новацій, які будемо продовжувати і розвивати, – сказав Муляренко. – Є непотрібні стереотипи – накшталт бурштинових війн чи два голови облради. Єдиний легітимний голова облради – це Корнійчук, а бурштин, сподіваюся, стане сильною стороною нашої області. У мене сильна команда заступників і гарні стартові можливості області.
Читайте також:
Віталій Чугунніков додав, що не перший рік знає Муляренка і переконаний, що за його керівництва буде Рівненщина впереди планеты всей.
Влад ІСАЄВ.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті