Сьогодні вранці в окупованому Криму відновили електропостачання після того, як у ніч на неділю світло на півострові пропало. Про це повідомляє із посиланням на . Повністю Крим був знеструмлений впродовж шести із половиною годин.
Припинення подачі електрики на півострів стало одним з етапів дводенного конфлікту навколо електроопор, підірваних в п`ятницю, 20 листопада, недалеко від пункту пропуску Чаплинка на адміністративному кордоні з Кримом.
Читайте також:
У той же час агентство "РИА Новости" повідомляє про те, що екстрені служби Криму запускають альтернативні джерела енергії. Йдеться про запуск мобільних газотурбінних установок та дизель-генераторів. Самопроголошена влада Криму ввела на півострові режим НС.
Тим часом у мережі почали з`являтися "фотожаби" про Крим і електроенергію.
Читайте також:
Коментарі закриті