Бойовики оприлюднили кількість втрат після бою із українськими військами

Загинуло п’ятеро диверсантів, ще четверо отримали поранення.
 
Минулої ночі українським бійцям поблизу Новотроїцького Донецької області довелося відбивати атаку диверсійно-розвідувальних груп окупанта. Бійці відкинули ворога на кілька кілометрів назад, до того ж, окупанти зазнали втрат.
 
Читайте також:
 
П`ятеро вояків, які загинули, входили до підрозділів сотої окремої мотострілецької бригади (Донецьк) 1 АК у районі Мар`їнки.

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська