Роботу двох рівненських дискотек обмежили, бо мер краще знає скільки треба часу, аби натанцюватися

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради вирішували долю дискотек Октант та Метелик.

Через велику кількість правопорушень у районі автостанції,  діяльність нічних клубів вирішили обмежити до першої години ночі, замість четвертої.

За словами міського голови Володимира Хомка, цього часу предостатньо, щоб натанцюватися.

Однак, представники УНА-УНСО, які прибули на засідання, заявили про упереджене ставлення. Мовляв, крім цих двох закладів, у місті є ще кілька, де кількість правопорушень не менша.

Читайте також:

Тому вирішили на наступному засіданні виконкому запропонувати розглянути обмеження часу роботи інших. 

Читайте також:

Читайте також:

Коментарі закриті

  • Русский
  • Українська