Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради вирішували долю дискотек Октант та Метелик.
Через велику кількість правопорушень у районі автостанції, діяльність нічних клубів вирішили обмежити до першої години ночі, замість четвертої.
За словами міського голови Володимира Хомка, цього часу предостатньо, щоб натанцюватися.
Однак, представники УНА-УНСО, які прибули на засідання, заявили про упереджене ставлення. Мовляв, крім цих двох закладів, у місті є ще кілька, де кількість правопорушень не менша.
Читайте також:
Тому вирішили на наступному засіданні виконкому запропонувати розглянути обмеження часу роботи інших.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті