– Багато років показник (з 2005-го, коли зафіксували найвищий рівень захворюваності в місті) мав тенденцію до зниження, – каже медик. – Зростання кількості хворих зафіксували у 2014 році – 115 пацієнтів, а 2015 році – уже 120. Причому, минулого року п’ятеро осіб померли.
Читайте також:
Причина цьому соціально-економічне забезпечення, вважає Вікторія Покоєвчук. Каже, що препарати для лікування є, але проблема із вакцинуванням.
Читайте також:
Читайте також:
Коментарі закриті