ПОВІДОМЛЕННЯ

У матчі чемпіонату Україні з футзалу рівненський "Кардинал" вдома програв команді з Івано-Франківська

Двадцять чотири удари у рамку воріт івано-франківського «Урагана» завдав у матчі чемпіонату України з футзалу рівненський «Кардинал». Тоді як франківці - лише сім. Але гостям цього вистачило для перемоги – 3:2.

У домашньому матчі рівнянам потрібна була перемога для того, щоб перед плей-офф спробувати закріпитися у таблиці у першій трійці. Саме з таким настроєм рівняни й вийшли на гру. Щоправда, перші хвилини матчу минули без моментів, але першим номером грав саме «Кардинал».

Але пропустили вони також першими. Віталій Танський помилився у простій ситуації, віддавши поперечну передачу супернику, який одразу пробив у неприкритий голкіпером Віталієм Дєнюжкіним кут.

Відігратися «Кардинал» зміг у другому таймі – реабілітувався за помилку той же Танський. Після цього перевага у володінні м’ячем знову була на боці господарів. Але бездоганно грав воротар івано-франківців Роман Колток. Не змогли рівняни забити й тоді, коли дві хвилини грали вчотирьох проти трьох польових гравців «Урагану» - Тарас Рудавець отримав другу жовту за фол на Танському. А ось у франківців все виходило – двічі після розіграшу аута вони били з гострого кута по воротах Денюжкіна – і двічі голкіпер нічого не міг вдіяти. Після цього тиск на ворота гостей був шаленим, але пробити Колтка рівняни не могли. Двічі Володимир Сондак не зміг замкнути передачу на дальній стійці вже у порожні ворота, одного разу у такій же ситуації був Артем Фаренюк.

На останніх хвилинах Віталій Танський вийшов п’ятим польовим, він же зміг подарувати надію рівненським вболівальникам, забивши свій другий гол у матчі. Але зрівняти рахунок господарі так і не змогли.
Поразка відкинула «Кардинал» на п’яту позицію у турнірній таблиці.

Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:3 (0:1)

«Кардинал-Рівне»: Віталій Дєнюжкін - Євген Ланко, Мар’ян Маринюк, Олександр Басіч, Віталій Танський, Артем Фаренюк, Володимир Кручок, Володимир Сондак, Владислав Гарбарук, Дмитро Ситник, Максим Новосад, Михайло Волянюк, Сергій Піддубний.
«Ураган»: Роман Колток - Михайло Зварич, Роман Кіндратів, Тарас Рудавець, Андрій Сімка, Андрій Цілик, Антон Лясковський, Ігор Корсун, Мар’ян Пелех, Орест Боргун, Павло Миколюк, Роман Горпинич, Юліан Горбатий.
Голи: Віталій Танський (22, 39) - Антон Лясковський (18), Орест Боргун (26), Павло Миколюк (36).
Попередження: Олександр Басіч (11), Максим Новосад (28) - Тарас Рудавець (28).
Вилучення: Тарас Рудавець (29, - повторне попередження).