ПОВІДОМЛЕННЯ

“Кардинал-Рівне” припинив боротьбу у Кубку ліги. В чвертьфінальному поєдинку “Фіналу восьми” турніру команда Станіслава Гончаренка поступилася “Енергії”.

"Гарячий" поєдинок відбувся між “Кардинала-Рівне” та “Енергії” у чвертьфіналі Кубка ліги. “Енергетики” швидко вийшли вперед, реалізувавши контратаку. Однак впродовж двох хвилин в середині першого тайму Віктор Кравцов рахунок зрівняв. Та перед перервою львів’яни знову вирвалися вперед.

Можливо, вирішальним у матчі став гол Ковальчука у середині другого тайму. Після цього рівняни пішли вперед із п’ятим польовим і отримали гол у порожні ворота від Тараса Кузя – 5:2. Навіть після цього “Кардинал-Рівне” продовжував битися.

Заключні хвилини гри, врятувати матч рівняни не зуміли. Команда Станіслава Гончаренка тепер готуватиметься прийняти “Енергію” вже в рамках чемпіонату Екстра-ліги у Рівному через два тижні.

Про це повідомляє прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”