ПОВІДОМЛЕННЯ

У п’ятому турі друголігової першості України чернівецька "Буковина" вдома зіграла матч з житомирським «Поліссям». Підопічним Віктора Мглинця протидіяв колектив, де виступають гравці, які пограли в елітному вітчизняному дивізіоні.

Цікавості поєдинку  додавав той факт, що у лавах «Полісся» перебувають одразу 4 екс-гравців «Буковини». Троє з них – Павло Іванов, Євген Немтінов та Андрій Шишигін отримали місце в основному складі гостей.

На 25 хвилині зустрічі м’яч вперше побував у воротах «Буковини». А створили гол колишні гравці чернівецької команди Павло Іванов та Євген Немтінов. Павло обіграв Віталія Кузіва та зробив чудову передачу у штрафний майданчик «Буковини», а Євген головою переправив м’яча у ворота господарів.

Підопічні Віктора Мглинця швидко зрівняли результат. На 28 хвилині зустрічі капітан «Буковини» Антон Батрак виконав кутовий, а ось Александру – Васілє Мунтян випередив гравців суперника та відправив м’яча у сітку.

На 33 хвилині зустрічі дубль оформив Євген Немтінов. Отримавши передачу від Ігоря Поручинського, Євген завдав влучного «пострілу».

На 53 хвилині зустрічі на ударну позицію виходив Олександр Жумига, який після перерви вийшов на заміну. На удар Олександра зреагував голкіпер «Полісся» Олександр Литвиненко.

А через 9 хвилин гравці чернівецької команди вдруге зрівняли результат. Неподалік власного штрафного майданчика проти Валентина Рудича порушив правила Ігор Поручинський та отримав жовту картку.

Штрафний виконував Валентин Рудич. На «постріл» Валентина зреагував Олександр Литвиненко, однак першим на добиванні був Антон Батрак – 2:2.

«Буковина» здобула перше домашню перемогу у сезоні та перебуває на четвертому місці у турнірній таблиці Другої ліги, - йдеться на сайті ФСК "Буковина".