ПОВІДОМЛЕННЯ

Свій перший матч на Міжнародному товариському турнірі на призи Заслуженого тренера України Валерія Водяна "Кардинал-Рівне" зіграв унічию. На майданчику спорткомплексу СКА в Одесі рівняни зіграли внічию із господарем змагань - "Епіцентром К Авангардом" - 1:1.

Одесити відкрили рахунок у першому таймі. Після перерви наша команда зрівняла рахунок завдяки голу Максима Мануйленка.

А вже сьогодні, 16-го серпня, команда Станіслава Гончаренка проведе в Одесі одразу два матчі. О 12:00 - проти кишинівського "Динамо", а о 18:00 - проти київського "ХІТа".

До слова, до Одеси підтримувати "Кардинал-Рівне" вирушили і двоє наших уболівальників: Андрій Романовський і Максим Білоус. Клуб вдячний їм за активну підтримку.

Про це повідомили у прес-службі МФК "Кардинал-Рівне"