ПОВІДОМЛЕННЯ

Івано-Франківські танцюристи взяли участь у Чемпіонаті світу з сучасних танців. Він проходив в Іспанії у місті Сітгес.

У турнірі взяли участь танцюристи з 46 країн світу. Серед них і українська талановита молодь.

Серед переможців - вихованка "Танцювальної школи Влада Ями" Соломія Ткачівська. Дівчина посіла друге місце на міжнародних змаганнях з сучасного танцю. Допомагали спортсменці готуватися до чемпіонату Василь ШЕремета і головний хореограф школи Наталія Чашечнікова.

Загалом, українські спортсмени здобули 6 медалей, 5 з яких повернулися до Івано-Франківська. Завдяки ним Україна посіла 9 місце в загальному списку.