ПОВІДОМЛЕННЯ

Фінальний матч Кубку України, в якому «Шахтар» зіграв із «Динамо», відбувся у Дніпрі, сьогодні, 9 травня, о 20:30. Почалося все з бійки та вимкнення світла.

За кілька годин до матчу «Динамо» - «Шахтар» в Дніпрі відбулися зіткнення між фанами та поліцією. Під час об`єднаного маршу до стадіону, в якому взяли участь фани «Динамо», Дніпра і «Шахтаря», співробітники правопорядку спробували заспокоїти найбільш розпалених фанів. Це стало приводом для конфлікту: фани намагалися «відбити» своїх товаришів, кидаючи петарди і каміння. Внаслідок цього постраждав поліцейський, затримано 20 осіб.

Далі знову не обійшлося без ексцесів. Перед самим фіналом на «Дніпро-Арені» раптово зникало світло. Його не було приблизно 15 хвилин, висвітлювалися тільки табло і рекламні бокси. Проте за 10 хвилин до стартового свистка електропостачання поновили. Причини події поки невідомі.

Рахунок проти «Динамо» відкрив Фаррейра. Проте минуло всього десять хвилин, як київська команда могла відновити рівновагу, проте Андрій П`ятов ліквідував загрозу своїм воротам, коли один на один із ним виходив Артем Бєсєдін. «Динамо» дорого заплатило за втрачений момент. Ярослав Ракицький потужно приклався по чужій рамці з робочої лівої, а снаряд у протихід Бойку влетів у сітку.

Підопічні Олександра Хацкевича зробили спроби відігратися та створили кілька шансів скоротити відставання в рахунку, однак кульгала точність, а також надійно в воротах «Шахтаря» діяв П`ятов.

2:0 – «Шахтар» виграв рекордний 12-й Кубок України, обійшовши за цим показником «Динамо», у якого 11 перемог у турнірі.