ПОВІДОМЛЕННЯ

20-річний Василь Рожко виборов золото на етапі кубка світу з пауерліфтингу, який проходив в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Змагання відбувалися у місті Дубаї, у яких взяли участь спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату. Василь Рожко змагався у ваговій категорії до 54 кілограм. Із результатом 115 кг він здобув перше місце.

- Багато залежало від мене, якщо я «пожму» те, що потрібно, то переможу. Головний конкурент – це я сам, --  розповів спортсмен.

Загалом на змаганнях в ОАЕ взяло участь 130 найкращих спортсмени із 35 країн світу. Національна команда України здобула три золоті медалі та посіла перше загальнокомандне місце серед юніорів.

Наразі Василь Рожко веде підготовку до чемпіонату України, який має відбутися в кінці березня.