ПОВІДОМЛЕННЯ

Фото з архіву клубу.

Поєдинок відбудеться 4 березня, о 13:00, в приміщенні ДЮСШ-4 у Рівному, у рамках 18-го туру Екстра-ліги чемпіонату України з футзалу.

Попередній раз рівняни змагалися зі франківчанами у листопаді минулого року. Нагадаємо, тоді перше коло регулярного чемпіонату «Ураган» завершив поразкою із рахунком 2:1 на користь «Кардинала». Тоді у грі гості з Рівного одразу показали, що налаштовані вивезти з Івано-Франківська максимум очок.

А от минулої неділі, 25 лютого, чвертьфінальний поєдинок із представником Першої ліги «АРПІ» (Запоріжжя) для рівнян закінчився невдало – 2:3. Справа у тому, що напередодні першої чвертьфінальної гри Кубка України з футзалу «Кардинал-Рівне» зіткнувся із цілим рядом кадрових проблем. Через ушкодження та застуду до Запоріжжя не поїхали Юрій Свинарчук, Валерій Власович та Максим Мануйленко. Досі травмований також Богдан Новак. Тому у грі проти «АРПІ» рівняни були змушені грати, практично не використовуючи ротацію.

Втім, зважаючи на рахунок - вихід до «Фіналу чотирьох» Кубка України – завдання для «Кардинала» цілком реальне. Для цього у грі-відповіді «Кардиналу-Рівне» перед власними вболівальниками потрібно перемогти суперників із різницею щонайменше у два м`ячі. Влаштує і перемога 2:1 та 1:0.

Тим часом, з нагоди поєдинку із «Ураганом» рівненський клуб для своїх вболівальників оголосив конкурс. Приз – клубну розу, можна виграти, вгадавши результат матчу «Кардинал-Рівне» - «Ураган» та виконавши умови конкурсу, опубліковані на Facebook-сторінці клубу.