ПОВІДОМЛЕННЯ

Сьогодні, 21 лютого, у Львові відбулося догравання матчу між «Карпатами» та донецьким «Олімпіком», в якому господарі здобули перемогу з рахунком 2:1, повідомляє прес-служба ФК «Карпати».

Матч був розпочатий ще на початку грудня 2017 року. Однак тоді команди змогли зіграти лише перший тайм. Після чого арбітр Катерина Монзуль зупинила гру через сильний снігопад. Перша половина зустрічі завершилась із рахунком 1:1.

Особливістю догравання стало те, що команди вже не змогли розпочати другий тайм у тих же складах. Оскільки після зимової перерви львівський клуб покинуло два гравця, а донецький - одразу шестеро. Тому УПЛ дозволила командам заявити на перегравання нових гравців.

Активніше догравання розпочали гравці «Карпат». Після старту матчу львів’янам знадобилося десять хвилин щоб відзначитися. Потужний удар вдався Хорхе Карраскалю, постріл якого став сюрпризом для воротаря «Олімпіка».

До кінця матчу «Карпати» володіли ініціативою та спокійно здобули перемогу у грі.