ПОВІДОМЛЕННЯ

Скелетоніст Владислав Гераскевич показав феноменальний для себе результат на Олімпійських іграх в Пхьончхані (Республіка Корея).

Україна вперше в історії була представлена у цьому виді спорту. Владислав Гераскевич в перший день заїздів зумів закріпитися у топ-20, що дозволило йому пробитися у фінальну стадію змагання.

У вирішальному заїзді спортсмен показав сьомий результат, що в підсумку дозволило йому зайняти 12 місце на змаганнях.

Із цим результатом скелетоніста привітав міністр спорту Ігор Жданов. Він висловив припущення, що спортсмена чекає велике майбутнє.

«19-річний Влад Гераскевич зайняв підсумкове 12 місце у скелетоні, стрімко увірвавшись в еліту світового зимового спорту. Україна вперше в історії Незалежності була представлена у скелетоні і такий результат можна вважати справжнім успіхом», – написав міністр у Facebook.

Також Жданов зазначив, що в рамках підготовки до Олімпіади спортсмену виділили 1,4 млн гривень. За ці кошти були проведені тренувальні збори та взято участь у ліцензійних змаганнях на етапах Кубку світу зі скелетону.