ПОВІДОМЛЕННЯ

Надважливий матч між БК «Рівне» та столичним «Динамо-НПУ» відбувся вчора, 31 січня, у Рівному. Напружену перемогу здобули господарі майданчика. Про це повідомляє прес-служба БК «Рівне».

Рівненські баскетболістки активно розпочали першу половину зустрічі. На перерву рівняни пішли із 10-очковою перевагою. Проте у другій половині кияни зуміли скоротити відставання та навіть перехопити ініціативу.

На останній хвилині матчу «Динамо» вийшло вперед. Проте крапку у грі поставили рівняни. У підсумку БК «Рівне» здобув перемогу із рахунком 87:84.

Завдяки цій звитязі рівняни укріпили свої позиції у першій четвірці української Суперліги. Наразі БК «Рівне» із 27 очками займає третю позицію.

Наступна гра БК «Рівне» відбудеться у суботу, 3 лютого, в Рівному із лідером чемпіонату «Київ Баскет».