ПОВІДОМЛЕННЯ

Чоловіча та жіноча команди баскетбольного клубу «Рівне» у вихідні провели чергові матчі чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі та Суперлізі відповідно.

Чоловіки здобули дві перемоги на виїзді над столичним «Київ-Баскетом». У результаті - впевнена перемога 96:70!

«Наші хлопці грали, як справжні козаки, продемонстрували бажання, повну самовіддачу та волю до перемоги, і це принесло результат! Незважаючи на тиск як з боку суперників, так і від людей, які мають контролювати дотримання баскетбольних правил у матчі, наші хлопці не опустили рук», - йдеться у повідомленні клубу.

Однак жінки двічі поступилися в Одесі проти місцевого «Інтерхіма». Господарки майданчика вели в рахунку увесь матч, рівненські баскетболістки наздоганяли суперниць. На велику перерву команди пішли за переваги господарок в 16 очок, але третю чверть рівнянки виграли 21:11, і, здавалося, що в останні десять хвилин наші дівчата дотиснуть суперниць, але цього так і не сталося, у підсумку поразка 67:79.