ПОВІДОМЛЕННЯ

Днями у львівському Палаці спорту «Галичина» відбулися основні завершальні змагання українського ушу - Кубок України 2017 року, де взяли участь близько 400 учасників різних вікових категорій з 11 регіонів України. Перше місце посіла команда Запорізької області, на другий щабель піднялася збірна Київщини, третіми фінішували представники Харківської області. Збірна команда господарів - Львівської області у складі 33 учасників виборола п’яте командне місце.

У змаганнях брали участь збірні Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької областей та міста Києва, а також гості змагань - команда з Білорусі.

Спортсмени рівненської школи кунфу Віталія Лосіка вперше виїхали на змагання і вибороли одразу сім перемог у Фіналі Кубку України з ушу (таолу). Сам засновник спортивної школи – Віталій Лосік, виборов срібло у розділі ней цзя цюань серед чоловіків 18 – 35 років.

Рівне на Кубку представили дев’ять спортсменів - це діти п’яти-семи років. Семеро із них були нагороджені медалями та грамотами: одне золото, два срібла і чотири бронзові медалі.

- Я задоволений результатом, - зізнається кореспонденту PRESS-ЦЕНТР пан Віталій . - Адже це перші наші змагання і одразу такий результат. Прикро тільки, що  влада Рівного жодним чином не долучилася до поїздки дітей на змагання – усе коштом батьків: трансфер, проживання, харчування тощо. Загалом, для кожної дитини це обійшлося орієнтовно у півтори тисячі гривень. Але сподіваюся, що у майбутньому влада нас підтримуватиме і допомагатиме їздити на такі змагання, де наші спортсмени представляють область.