ПОВІДОМЛЕННЯ

Чвертьфінал Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд, в якому БК «Рівне» прийматиме харківський «Політехнік», називають матчем року і для рівненської команди, і для самого міста.

За всю історію рівненського баскетболу, лише одного разу Рівне було представлене у «Фіналі чотирьох» Кубку України. Сталося це в далекому сезоні 2008-2009 років. І от, через дев’ять років баскетбольний клуб «Рівне» має найбільш реальну нагоду щонайменше повторити це досягнення.

Рівненські любителі баскетболу сім сезонів не бачили на власні очі у своєму місті команд Суперліги, вперше після сезону 2009-2010 років це станеться в останні дні грудня 2017 року в грі Кубку України.

БК «Рівне» вже в цьому сезоні «зняв скальп» на виїзді з минулорічного чемпіона Вищої ліги – «Говерли», а також в останніх домашніх іграх двічі розгромив ще одного міцного суперника та також учасника чвертьфіналу Кубку України, «Хімік-2», тож, можна сказати, що зараз рівняни на підйомі, як емоційному, так і ігровому. Саме тому дуже вчасно випала нагода спробувати свої сили на фоні команди Суперліги, повернути яку до міста так прагне БК «Рівне» та всі його прихильники. Суперник в чвертьфіналі для цього максимально вдалий!

Харківський «Політехнік» провів в чемпіонаті п’ятнадцять ігор та лише у двох здобув перемоги, сталося це 19 жовтня на виїзді проти БК «Запоріжжя-ZOG» - 84:77 та 11 листопада у домашньому матчі проти БК «БІПА-ОДЕСА» - 86:77. Головний тренером клубу є добре відомий для рівненських уболівальників зі стажем Тимур Арабаджи.

Гра з харків’янами буде останньою для БК «Рівне» у 2017 році, в якому команда має зробити приємний новорічний подарунок для усіх своїх уболівальників та з високопіднятою головою піти на короткий святковий відпочинок.

Баскетбольний клуб «Рівне» закликає усіх рівнян в середу, 27  грудня, о 19:00 прийти в спорткомплекс ДЮСШ-4 на гру та увесь матч шалено підтримувати та гнати вперед баскетболістів, так як це було раніше у Суперлізі, коли підлога дрижала від тупотіння ніг, а від скандування «Рівне, Рівне» не було чути, ні судді-інформатора, ні свистків арбітра.