ПОВІДОМЛЕННЯ

Лише стартові декілька хвилин южненський «Хімік-2» намагався протиставити гравцям БК «Рівне». Далі на майданчику була лише одна команда, йдеться на сайті рівненської команди.

Упевнено завершивши першу чверть з рахунком 20:11, вже в другій десятихвилинці рівняни поєднували подальший погром суперника із награванням комбінацій, експериментами зі складом та залученням до гри на майданчику ледь не всіх гравців, які перебували на лаві запасних. У підсумку, другу десятихвилинку господарі виграли ще більш упевнено - 18:6, і на велику перерву пішли з комфортною перевагою - 38:17.

Друга половина розпочалася з нокаута для «Хіміка-2», а точніше ривка рівнян 18:0. Своє перше очко в чверті гості набрали за 3:27 до завершення десятихвилинки, але і той зі штрафного. Лише на останніх хвилинах чверті рівняни трохи розслабились та дозволили супернику набрати 10 очок.

Останні десять хвилин до ефективної гри рівняни додали ще й ефектну. Розійшовся Василь Федорчук, який своїми данками значно розрухав публіку. Фінальна сирена зафіксувала рахунок, який говорить сам за себе - 80:39 на користь БК «Рівне». Більш ніж упевнена перемога!

Чи зможуть южненці оговтатися від такого нокауту, покаже повторний матч цих команд, який відбудеться вже сьогодні, 22 грудня, о 16:00. Баскетбольний клуб «Рівне» запрошує усіх шанувальників гри відвідати поєдинок та підтримати команду.