ПОВІДОМЛЕННЯ

Баскетбольний клуб «Рівне» у чвертьфіналі Кубку України серед жіночих команд у повторному матчі 1/8 фіналу дуже впевнено, холоднокровно та спокійно перемогли «Вінницьких блискавок», які ще на початку сезону вважалися дуже незручним суперником.

Лише у стартовій чверті гості намагалися нав’язати боротьбу. Більшу частину ігрового часу рівнянки наздоганяли в рахунку суперника, і за підсумками десятихвилинки поступалися в одне очко 14:15. Друга чверть також проходила в напруженій боротьбі. Та до великої перерви наші дівчата вже забезпечили собі перевагу в 4 очки 30:26.

У другій половині БК «Рівне» захопили ініціативу. Швидко перевага в рахунку зросла до двозначної. Гості не полишали спроб врятуватися, але змогли скоротити відставання лише до 9 очок. Підсумковий рахунок в матчі 58:49 на користь баскетбольного клубу «Рівне». До слова, з перевагою у дев`ять очок на користь рівнянок завершився і перший матч цих команд.

Тож, вітаємо жіночу команду баскетбольного клубу «Рівне», яка, як і чоловіча, стала чвертьфіналістом Кубку України з баскетболу. Наступний суперник рівнянок, згідно з жеребкуванням, - столичний «Київ-Баскет».