ПОВІДОМЛЕННЯ

Фото з архіву.

Поєдинок рівненської команди із донецьким «Шахтарем» у Харкові в рамках ¼ фіналу кубка України для «Вереса» закінчився плачевно – із рахунком 0:4 на користь донеччан клуб вилетів із чемпіонату.

На сьомій хвилині поєдинку Феррйера вивів донецьку команду вперед. На 45-й та 63-й хвилині результативні удари Бернарда та Марлоса збільшили рахунок до 3:0. Крапку в цій грі постав Бланко-Лещук, який забив гол на 83-й хвилині.

Таким чином, «Шахтар» пробився до півфіналу, а «Верес» вилетів з турніру. До слова, «Верес» після воскресіння футболу в Рівному в 2015 році ще жодного разу не програвав з різницею в чотири голи. До цього для «червоно-чорних» найбільшим фіаско були невдачі «Черкаському Дніпру» в Першій лізі і «Колосу» з Ковалівки - у другій (по 0: 3).

Хоча, чого гріха таїти, невдачі почали переслідувати «Верес» одразу після приїзду в Харків. Як пише «Обозреватель», автобус, який повинен був забрати рівнян з вокзалу, водій припаркував за кілометр від місця прибуття команди. Tому футболісти і тренери гостей долали цю відстань пішки з валізами. Однак головний фейл стався трохи пізніше. У той час, як одна частина гравців «Вереса» завантажувала речі в автобус, інші їх одноклубники відійшли випити кави. У результаті, транспортний засіб вирушив без них, а футболістам довелося бігти, щоб наздогнати автобус.