ПОВІДОМЛЕННЯ

Спортсмени з України тріумфували на найпрестижніший турнір у сфері бодібілдингу «Mr. & Mrs. Universe 2017», здобувши перше загальнокомандне місце та вісім золотих медалей. Турнір проходив у місті Будапешт протягом 18-19 листопада.

Долучилася до тріумфу України і 19-річна львів’янка Мар`яна Лопушанська. Вона здобула перемогу у категорії Miss Model та отримала титул «Міс Всесвіт».

Бодібілдингом дівчина займається більше року, до цього займалась карате. Також вона навчається в Львівському державному університеті фізичної культури та спорту.

За її словами, вона активно готувалася до чемпіонату. Кожен день займалась по три години у залі та сіла на жорстку дієту.

Зазначимо, що у даних змаганнях взяли участь 300 спортсменів із 30 країн світу.