ПОВІДОМЛЕННЯ

Вчорашній поєдинок БК «Рівне» у першому «Західноукраїнському дербі» на виїзді у Львові з командою «Львівської політехніки» закінчився переконливою перемогою рівнян із рахунком 94:64.

З перших хвилин обидві команди пішли в атаку - це вилилось у надрезультативну стартову чверть - 25:24 на користь гостей. У другій десятихвилинці рівняни вже остаточно сформували свою перевагу та домінування на полі, пішовши на перерву з переконливим гандикапом 51:39.

У другій половині баскетбольний клуб «Рівне» вже «добивав» суперника. Протягом ігрового часу перевага рівненських хлопців сягала 33 очки, але в підсумку третя десятихвилинка завершилась із рахунком 75:52, а матч завершився перевагою в тридцять очок  - 94:64.

Зазначимо, 32 очки набрав Назар Кісільчук, 14 - Анатолий Дубнюк, 12 - Василь Федорчук. Абсолютні показники молодого та перспективного рівнянина Михайла Стоноженка - за 11 проведених на полі хвилин він набрав 7 очок, влучивши три з трьох штрафних, два з двох двоочкових та один з одного триочкових. При цьому він виконав 4 підбирання, 2 перехоплення та 1 блокшот.

Сьогодні, 12 листопада, у Львові відбудеться повторний матч. Рівняни запрошують своїх вболівальників їх підтримати. Поєдинок проходитиме у тому ж таки спортзалі НУ «Львівська політехніка», початок о 12:00.