ПОВІДОМЛЕННЯ

Рівненська футзальна команда у 9-му турі чемпіонату України обіграла івано-франківський «Ураган» з рахунком - 1:2 (1:1).

На календарний матч дев’ятого туру чемпіонату Екстра-ліги «Кардинал-Рівне» вийшов у незвичній білій формі. А у складі команди з’явилися обидва новачки: Михайло Волянюк та Роман Горпинич. Натомість, знову не приїхав на гру Богдан Новак, який продовжує заліковувати рецидив травми.

Активніше матч розпочали господарі. Вже на перших секундах зустрічі по воротах Миколи Дурбана пробивав Петро Шотурма. Згодом ножицями після розіграшу кутового бив Андрій Цілик. Обидва удари були невлучними.

Рівненська команда вправно впіймала суперника на контратаці. Олександр Басич обіграв Андрія Сімку і викотив м’яча під удар Володимиру Кручку. Той пробив у дотик і шансів Роману Колтку не залишив – 0:1!

«Ураган», щоправда, доволі швидко відігрався. Реабілітувався Андрій Сімка. Він елегантним пасом п’яткою вивів на ударну позицію Андрія Цілика. Гравець «Урагана» з-під Валерія Власовича пробив низом у дальній кут – 1:1.

Одразу після перерви рівняни все ж забили вдруге. На десятій секунді другого тайму Артем Фаренюк виграв позиційну боротьбу у Петра Шотурми, прийняв передачу від Миколи Дурбана, розвернувся і пробив без шансів для воротаря – 1:2!

До кінці поєдинку , попри запеклу гру, «Кардинал-Рівне» зумів втримати переможний рахунок, повідомляє прес-служба команди.