ПОВІДОМЛЕННЯ

Вчора, 23 жовтня, рівненський футзальний клуб «Кардинал-Рівне» із впевненістю переміг «ІнБЕВ-НПУ». Зустрічалися команди у Рівному, в приміщенні ДЮСШ-4. Поєдинок закінчився із рахунком 5:1 на користь рівнян, повідомляє прес-служба МФК «Кардинал-Рівне». Таким чином, рівненська команда до трьох поєдинків поспіль продовжила свою безпрограшну домашню серію у чемпіонаті фут зальної Екстра-ліги.

Перша у нинішньому сезоні зустріч «Кардинала-Рівне» та «ІнБев-НПУ» - стала протистоянням не лише команд-суперниць, а й битвою ідей граючих тренерів. Вже досвідченому у цій справі Сергію Піддубному протистояв наставник-новачок Валерій Директоренко. Виграв двобій перший, відзначившись дублем, та допомігши своїй команді здобути три очки.

Матч команди розпочали в неймовірно швидкому темпі і каскадом ударів.

Гол назрівав дуже швидко і першими забили господарі. Гості могли відігратися ще до перерви. Однак вже за декілька стартових хвилин другого тайму господарі мали доводити рахунок до розгромного. Але не реалізовували неймовірні моменти. Свої шанси не використали Сергій Піддубний, Максим Мануйленко і двічі – Павло Концеба. Рахунок – 1:0 на табло тримався аж поки Максим Мануйленко вирішив замість віддавати чергову передачу на «п’ятачок» - хитнути опонента і пробити із середньої дистанції. Удар вийшов на славу і у самісінький кут воріт – 2:0!

Гості до цього часу назбирали вже п’ять фолів і виглядали приреченими.

Крапку у грі поставив Артем Фаренюк. Він двічі поспіль карав суперників за грубу гру точними ударами із десятиметрової позначки.