ПОВІДОМЛЕННЯ

Баскетбольна «Суперліга» у Рівному! Об’їздивши вже майже всю Україну, провівши п’ять матчів на виїзді, нарешті, жіноча команда баскетбольного клубу «Рівне» зіграє перед власними уболівальниками.

Перший домашній матч - і вже жага реваншу. У суботу 21 жовтня о 17:00 в спорткомплексі ДЮСШ-4 рівнянки спробують відігратися за прикру поразку в овертаймі на виїзді від «Вінницьких блискавок».

Тоді – це був перший офіційний матч під назвою БК «Рівне». У Вінниці, наші дівчата наприкінці четвертої чверті вели у рахунку, але основний час не виявив переможця – 63:63. У додатковій п’ятихвилинці, сильнішими виявились господарки 71:67.

Після цієї прикрої поразки суперники провели різну кількість матчів. Так, вінничанки двічі поступилися одеському «Інтерхіму» - 72:75 і 55:65 та більше не грали, тож в їх доробку за цей сезон залишилась єдина перемога над БК «Рівне».

Натомість для рівнянок минулі два тижні були дуже насиченими. Спершу, дві перемоги у Херсоні над ХДУ-Таврійська зірка 72:85 та 53:74, а потім обмін перемогами у Бердянську з тамтешньою «Чайкою». У перший день поразка 78:65, а в повторній грі реванш 85:87, до речі, цю перемогу БК «Рівне» також здобули в овертаймі.

Тож, на сьогоднішній день, жіноча команда БК «Рівне» з трьома перемогами та двома поразками посідає третю сходинку турнірної таблиці серед найсильніших команд України.

Як відомо, президент БК «Рівне» Сергій Ліщук поставив завдання команді потрапити в першу четвірку за підсумками регулярного сезону, щоб продовжити боротись за медалі. Поки наші дівчата завдання відмінно виконують та заслуговують на підтримку уболівальників, яких запрошують на свої матчі.

Окрім цікавого та безкомпромісного баскетболу, усі хто прийде на матч, вже традиційно зможуть побачити шоу з конкурсами, подарунками та приємними сюрпризами.

Тільки купивши квиток за символічні десять гривень ви вже отримаєте подарунок від спонсора Сталева Гора.