ПОВІДОМЛЕННЯ

«Ми створили достатньо гольових моментів і я задоволений футболістами», - тренер «Вереса» про гру із «динамівцями»

24.09.17, 22:39

0

1409

Втримавши нічийний результат у Києві, «Верес» став першим із клубів УПЛ, який зумів відібрати очки у «Динамо» на його полі у нинішньому сезоні, повідомляє інформаційна служба клубу.

Сьогодні, 23 вересня, у Києві відбувся поєдинок рівненської команди зі столичним «Динамо» у рамках 10 туру чемпіонату України з футболу. Гра проходила при порожніх трибунах, без вболівальників. Причиною цьому є рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України, який покарав «Динамо» через неадекватну поведінку їх фанатів: вболівальники підпалювали петарди під час Суперкубку. Поєдинок закінчився із рахунком 0:0.

До перерви кияни мали з десяток гольових моментів. Найнебезпечніший на 11-й хвилині не реалізував Мбокані, вийшовши один на один з Бандурою. Голкіпер врятував. Двічі гостро бив головою Мораес – невлучно. А ще запам’ятався гарматний постріл на 45-й хвилині від Буяльського. «Верес» теж міг забити. На 42-й хвилині Сергійчук вискочив на побачення з Ковалем, але воротар удар рівненського форварда відбив.

Друга половина розпочалася з атак «Вереса». Коваль спочатку відбив удар Волошиновича, а потім Євгена Пасіча. Були моменти і в «Динамо»: на 68-й хвилині пробив повз ворота Мбокані, а на 70-й Буяльський програв двобій Бандурі. До останніх хвилин гра проходила на зустрічних курсах, «Верес» не притискався до своїх воріт, а тому підсумкову нічию навряд чи хтось назве випадковою.

- Зайшов у роздягальню після гри і футболісти сказали: «Шкода, що сьогодні не перемогли». Дійсно, ми створили достатньо гольових моментів. Напевно, вистачило б на декілька матчів вперед. Ми грали проти дуже хорошої команди. Серйозно готувалися, бо знали про силу київського «Динамо». Знали, що вони грають в агресивний, швидкісний футбол. Звичайно, результат для нас позитивний. Я задоволений ставленням усіх футболістів до гри і до роботи на футбольному полі. Думаю, ми на правильному шляху, - прокоментував поєдинок головний тренер «Вереса» Юрій Вірт.